ПСЖ розгромив Барселону у матчі-відповіді чвертьфіналу ЛЧ (+ВІДЕО)

Середа, 17 квітня 2024, 08:22
730
0
0

16 квітня відбувся матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між Барселоною та ПСЖ. "Парижани" змогли розгромити "блауганс" з рахунком 1:4. За підсумками двох зустрічей 4:6.

ПСЖ одразу ринувся забивати голи, проте оборона Барселони продовжувала працювати на всі сто відсотків. За перші десять хвилин господарі поля не провели жодної небезпечної атаки. Це тривали рівно до 12 хвилини, коли Рафінья з передачі Ламіна Ямала відкрив рахунок. На 29 хвилині було вилучено центрального оборонця іспанців Рональда Араухо. Це рішення арбітра зіграло злий жарт з господарями. На 40 хвилині Усман Дембеле зрівняв рахунок. На перерву суперники пішли на рівних.

На 54 хвилині Вітінья вивів свою команду вперед. Через цей гол дуже знервував тренер "блауганс" Хаві. Він поводився неспортивно і за це арбітр нагородив його червоною. Вже через 7 хвилин Кіліан Мбаппе успішно реалізував зароблений пенальті. На табло 1:3. На 73' Роберт Левандовський мав шанс забити, проте голкіпер ПСЖ Доннарумма здійснив надзвичайний сейв. На 89 хвилині Кіліан Мбаппе оформив дубль, остаточно забираючи шанси у господарів на перемогу.

Цікаво, що востаннє Барселона пропускала 4 м'ячі вдома, коли програла Вільярреалу ще 27 грудня (3:5).

Барселона — ПСЖ 1:4

Голи: 12' Рофінья — 40' Дембеле У., 54' Вітінья, 61' (п), 89' Мбаппе К.

Червоні картки: 29' Араухо Р. (підніжка, Барса), 56' Хаві (неспортивна поведінка, Барса).