ПСЖ переміг Барселону та вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Середа, 17 квітня 2024, 00:08
228
0
0

Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між Барселоною та ПСЖ закінчився з рахунком 1:4.

Перший тайм розпочався з активної атаки гостей. ПСЖ одразу ринувся забивати гол, проте оборона Барселони продовжувала працювати на всі сто відсотків. За перші десять хвилин господарі поля не провели жодної небезпечної атаки. Це тривали рівно до 12 хвилини, коли Рафінья з передачі Ламіна Ямала відкрив рахунок. Цей гол надихнув футболістів Барси, вселивши у них бажання забити ще - гра перенеслася на частину поля ПСЖ. На 29 хвилині, у спірному моменті, було вилучено центрального оборонця іспанців Рональда Араухо. Це рішення арбітра зіграло злий жарт з господарями. На 40 хвилині Усман Дембеле зрівняв рахунок. На перерву суперники пішли на рівних.

Другий тайм знову почався з активної гри з боку гостей. На 54 хвилині Вітінья вивів свою команду вперед. Вже через 7 хвилин Кіліан Мбаппе успішно реалізував зароблений пенальті. На табло 1:3. На 73' Роберт Левандовський мав шанс забити, проте арбітр ПСЖ Доннарумма здійснив надзвичайний сейв. На 89 хвилині Кіліан Мбаппе робить дубль, остаточно забираючи шанси у господарів на перемогу. Гру закінчено.

Барселона — ПСЖ 1:4

Голи: Рофінья 12' — Дембеле 40', Вітінья 54', Мбаппе 61' (п), 89'

Барселона: Тер Штеген — Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу (Жоау Фелікс 82') — де Йонг (Лопес 83'), Гюндоган, Педрі (Торрес 61')  — Ямал (Мартінес 34'), Левандовський, Рафінья

ПСЖ: Доннарумма — Мендеш, Ернандес, Маркіньйос, Хакімі — Руїс (Асенсіо 77'), Вітінья, Заїр-Емері (Угарте 80') — Баркола (Лі Кан Ін 77'), Мбаппе, Дембеле (Муані 88')

Попередження: Мартінес 40', Левандовський 50', Гюндоган 65', Рафінья 90+7' — Мбаппе 40', Руїс 45+1', Маркіньйос 62', Доннарумма 87'.

Вилучення: Араухо 29'