Мудрик один із найкращих гравців у першому таймі матчу Челсі - Евертон

826
0
0

Михайло Мудрик. Getty Images/Global Images Ukraine.

Закінчився перший тайм матчу 33-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому Челсі перемагає Евертон (4:0).

"Аристократи" проводять просто фантастичну гру. Хет-трик оформив нестримний Палмер, а ще один гол записав на свій рахунок Ніколас Джексон.

В активі українця Михайла Мудрика - передасист, коли Коул забивав другий м'яч та участь у гольовій атаці, коли відзначився Джексон.

Всього "сині" завдали 5 ударів у площину воріт у першому таймі, з яких 4 стали результативними.

Найкращим гравцем поєдинку після першого тайму у складі Челсі є англієць Палмер. Sofascore оцінює його дії у 9.5 бала. У Джексона - 8.0.

Михайло Мудрик - один із найкращих гравців "синіх". За перший тайм українець отримав оцінку 7.0.

Захисник Евертона Віталій Миколенко проводить найгірший матч у сезоні, маючи лише 5.7 бала.

Нас очікує цікавий другий тайм. Ваш прогноз?