Неділя, 14 квітня 2024, 17:58
252
0
0

14 квітня в рамках 32 туру італійської Серії А Сассуоло приймав Мілан. Матч завершився із рахунком 3:3.

Сассуоло відкрив рахунок на 4 хвилині завдяки результативності Андреа Пінамонті. А через 6 хвилин Арман Лор'єнте подвоїв перевагу господарів. На 18 хвилині Семюель Чуквуезе думав, що зменшив відставання, проте арбітр зафіксував офсайд і не зарахував цей м'яч. І через дві хвилини Рафаел Леау розрадив свого партнера по команді та й взагалі усіх міланівців та зміг забити гол.

На 53 хвилині Арман Лор'єнте зміг записати на свій рахунок дубль та зробити відрив між командами ще більшим. Проте такий результат протримався не довго, бо через 6 хвилин Лука Йович зміг добити м'яч у сітку воріт Сассуоло. Семюель Чуквуезе намагався зрівняти рахунок, але арбітр після перегляду VAR вказав на офсайд. На 84 хвилині, всього після 2 хвилин перебування на полі, Ноа Окафор врятував Мілан від поразки та зрівняв рахунок.

Сассуоло - Мілан 3:3

Голи: 4' Пінамонті А., 10', 53' Лор'єнте А. - 20' Леау Р., 59' Йович Л., 84' Окафор Н.

Склади: Сассуоло: Консільї - Толяьн (Трессольді), Ерлич, Феррарі, Віті - Болока (Рачич), Обіанг, Торстведт (Енріке) - Вольпато (Дефрель), Пінамонті, Лор'єнте (Конрадсен Сейде).

Мілан: Спортьєлло - Ернандес, Тіав, К'єр (Габбія), Флоренці - Муса (Жиру), Адлі (Окафор) - Леау, Лофтус-Чік (Рейндерс), Чуквуезе (Пулішич) - Йович.

Ексгравці збірної України вийшли в чвертьфінал Кубка європейської країни (+ВІДЕО)