Неділя, 14 квітня 2024, 17:05
184
0
0

Севілья здобула важливу перемогу над Лас-Пальмас (0:2) у боротьбі за виживання в Ла Лізі.

Севілья здобула перемогу над Лас-Пальмас з рахунком 2:0 і збільшила свою відстань від зони вибування до дев'яти очок.

Господарі поля залишились удесятьох вже на шостій хвилині матчу після вилучення Сауля Коко за фол проти Гуделя. Цим моментом скористалася Севілья, яка контролювала хід гри більшу частину матчу.

Нападник Севільї Ен-Несірі відкрив рахунок за дві хвилини до перерви, замкнувши головою подачу Гуделя.

У другому таймі команди обмінялися моментами, але забити вдруге вдалося лише Севільї вже в компенсований час. Доді Лукебакіо добив м'яч у ворота після прострілу Агуме.

Таким чином, Севілья продовжує боротьбу за виживання, а Лас-Пальмас зазнала вже сьомої поразки в Ла Лізі поспіль.