Владислав Ванат винен у вилученні Назара Волошина в матчі з Олександрією

1442
0
0

фото із соцмереж

13 квітня київське Динамо на виїзді ледве обіграло Олександрію. Матч завершився з рахунком 0:1. Єдиним голом відзначився Володимир Бражко на 63 хвилині.

У цьому поєдинку 24-го туру УПЛ Назар Волошин встиг отримати 2 жовті карти за кілька хвилин. Першу за небезпечну гру високопіднятою ногою в боротьбі за м'яч із Логіновим, а другу за відмашку в боротьбі за верховий м'яч із тим же Логіновим. Владислав Ванат вважає, що в вилученні Волошина є його провина.

Також нападник поділився враженнями після матчу на ютуб-каналі Football Hub.

«Хочу сказати, що у вилученні Назара є моя вина.

У мене було два моменти, які я не реалізував, хоча мав забивати. Добре, що виграли. Мені здається, що сьогодні на полі була єдина команда, всі билися один за одного. На 95-й хвилині всі бігали на максимумі. Так що саме командна гра сьогодні була однозначно краща, ніж з ЛНЗ.

Важко [виходити на поле після тривог], але дякуємо нашим Збройним Силам за те, що ми взагалі можемо грати у футбол. Три гри не забиваю, хоча є гарні моменти. Не знаю, не можу пояснити…

Але нічого, багато хто не забиває в таких моментах», – сказав Ванат.

Маурісіо Почеттіно: Це благословення, що ми не грали в єврокубках