Поділитись:

Гендиректор Кривбасу розкритикував капітана збірної Естонії

П'ятниця, 12 квітня 2024, 15:21
209
0
0
Гендиректор Кривбасу розкритикував капітана збірної Естонії

фото ФК Кривбас

Гендиректор Кривбасу Володимир Баєнко прокоментував слова капітана збірної Естонії Костянтина Васильєва, який нещодавно заявив, що якщо війну виграє росія, то нібито може наступити мир.

– Після висловлювань Костянтина, для мене як українця, який нікуди звідси не збирається їхати, його позиція абсолютно незрозуміла. Для нас – українців, і для вас – естонців, і всіх людей із європейськими демократичними поглядами, все стало зрозуміло після 24 лютого 2022 року. Після повномасштабного вторгнення росії до України всі межі стерті. Є або чорне, або біле. Я не можу зрозуміти, чому Костянтин не може сказати, що біле – це біле, чорне – це чорне, а натомість каже, що це сіре. Нема сірого, росія напала на Україну – це агресія, війна, вбивства. Вбивства полонених – це порушення всіх конвенцій. Про це треба говорити як є. Ми все це переживаємо на собі, розумієте?

Позиція Костянтина мене, як українця, як людину європейських поглядів та людину, яка розуміє та знає естонців, людину, яка прожила в Естонії більше півтора року, дуже сильно зачіпає, і я вважаю її неправильною. Він має для себе визначити, на якому він боці – зла чи добра. Моя дитина під звуки сирени під час тренувань йде до бомбосховища. Я думаю, що Костянтин теж має дітей і він у такій ситуації відразу б визначився, на чиєму він боці. Звуки вибухів ракет стирають усі межі.

Для нього було б краще, якби він для всіх естонців сказав, на чиєму боці. Якщо він на стороні росії і підтримує агресора і разом з ними може бачити майбутнє, це його вибір. Просто його потрібно зробити, і не уникати відповіді. Уникати відповіді – це означає боятися відповідальності. Боятися відповідальності – це не дорослий вчинок, - сказав Баєнко.

Джерело: DELFI

Читайте також:

Віцепрезидент Кривбасу: Megogo вчинило не дуже порядно по відношенню до клубів

Топ-5 безробітних українських тренерів, які можуть посилити клуби УПЛ

Збірна України візьме участь в престижному міжнародному турнірі

209
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS