Поділитись:

Зірка футболу запропонувала Аліші Леманн 100 тис євро за секс

Вівторок, 10 жовтня 2023, 17:11
67
0
0
Зірка футболу запропонувала Аліші Леманн 100 тис євро за секс

фото: Getty Images

В останньому подкасті "DirTea Talk" футболістка збірної Швейцарії Аліша Леманн розповідає про своє життя на полі та поза ним. Одна пікантна історія, зокрема, змушує слухачів присісти і прислухатися... Швейцарка отримала аморальну пропозицію від зірки футболу, яка запропонувала їй 100 000 євро за ніч разом.

«Я була в Майамі, моєму улюбленому місці. Я зустрічалася з друзями в тамтешньому клубі», - згадує Леманн.

Того вечора, за її словами, вона отримала повідомлення на мобільний телефон, на яке спочатку не відповіла. Але потім та ж сама людина нібито написала її охоронцю, який супроводжував футболістку того вечора.

«Повідомлення було від когось дуже знайомого. Ми зустрічалися раніше, але не особисто. Ми були на одному заході», - сказала Леманн.

Наступне повідомлення зловісний чоловік нібито надіслав спочатку Леманн, а потім її охоронцеві: «Я заплачу Аліші 100 000 за одну ніч».

То яка була реакція Лемана на соковиту пропозицію?

«Жодних шансів! І взагалі: всього 100 000??? Звичайно, я не відповіла, це було божевілля», - засмутилась швейцарська футболістка.

Доходить до ще більшого абсурду! Як стверджується, її охоронець отримав наступні повідомлення пізніше, цього разу від агента відправника. Кажуть, що він буквально благав Леманн прийняти пропозицію.

Однак 24-річна дівчина не захотіла розкривати ім'я цієї людини. Але докази, ймовірно, у неї все ж таки залишилися. Леманн: «Річ у тім, що я досі маю записку. Він трохи дурний». Ой.... 

Аліша Леманн – одна з найвідоміших футболісток, яка має багато зіркових шанувальників. Але хто є найвідомішою людиною, яка коли-небудь писала швейцарському реперу?

Вона розповідає про це в подкасті: «Це було лише три дні тому. Тоді мені написав Дрейк! Він попросив у мене футболку».

Ймовірно, Аліша мала на увазі воротаря американського Інтер Маямі – Дрейка Калленедера.

Читайте також: Харизматична футболістка Аліша Леманн приголомшує шанувальників омолодженим виглядом

Аліша Леманн із "Астон Вілли" вражає новими світлинами

67
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS