Ліверпуль вперше в історії пропустив два голи від італійця

П'ятниця, 12 квітня 2024, 13:42
280
0
0

11 квітня Ліверпуль приймав на Енфілді Аталанту в рамках першого матчу 1/4 Ліги Європи. Італійці змогли в суху розбити англійців (0:3).

Нападник Аталанти Джанлука Скамакка оформив дубль, а Маріо Пашаліч добив ще й третій.

Справедливо буде сказати, що у Джанлуки Скамакки були не найкращі часи, коли він грав у Прем'єр-лізі за Вест Гем. Проте вчора проти Ліверпуля гравець показав, на що здатен. Італієць відкрив рахунок на 38-й хвилині, вивівши Аталанту вперед перед перервою, а потім реалізував ще один м'яч на 60-й хвилині, подвоївши перевагу своєї команди.

Таким чином, він став першим в історії італійським гравцем, який двічі забив на Енфілді проти Ліверпуля у головному європейському турнірі.

Тепер Скамакка відзначився уп'яте в ЛЄ цього сезону. Це більше м'ячів, ніж він реалізував, коли грав за Вест Гем.