Поділитись:

Хацкевич: Цей момент показав, хто є хто

П'ятниця, 12 квітня 2024, 09:38
441
0
0
Хацкевич: Цей момент показав, хто є хто

фото Grzegorz Radtke

Олександр Хацкевич відверто розповів про те, чому пішов із Заглембє Сосновець та розповів, чи дійсно його побили фанати клубу.

– Що трапилося під час тренування Заглембє? Вас справді били хулігани, які ототожнювали себе з клубом?

– По-перше, те, що сталося, змусило мене вирішити більше не працювати в цьому клубі. На тренування прийшла агресивно налаштована публіка в балаклавах і почала скаржитися на команду. Коли я повернувся до них, я сказав англійською "зніміть маски". Тоді один чоловік завдав удару. Я заблокував його. Закон вулиці говорить, що якщо вас першим вдарили, ви можете вдарити у відповідь. Але я розумів, що якщо я відповім, то буде великий конфлікт з наслідками, які важко передбачити.

Люди, які приходять поспілкуватися з командою, роблять це без масок. Я пішов до роздягальні, тому що мені потрібно було втекти від натовпу. Частина гравців також пішла туди. Далі розмова на полі продовжилася. Спортивний директор клубу Михайло Залевський може сказати більше, тому що він залишився на полі й спілкувався з ними. Я сам пішов. Мене ніхто не турбував і не бив.

– Вас хулігани ногами не били?

– Ні, тоді я вів тренування і не постраждав. Тоді в інтернеті написали, що побили тренера. Можу підтвердити, що близько 25 людей прийшли на тренування і напали на нас. Дійсно, цей удар був досить серйозним, він може мати наслідки для інших. Все, що відбувалося на полі, я знаю від спортивного директора та гравців. Для мене це був шок. Цей набрід запитав: хто не забив пенальті? Хто отримав червону картку? (прим. у матчі проти ГКС Катовіце, 0-4) Вони навіть не знають гравців. Ви такі справжні вболівальники, але не знаєте гравців?

– Тому що вони хулігани, а не вболівальники...

– Цей випадок означає, що я більше не працюю в Заглембє. Все інше мені сподобалось. Не забуду підтримку на трибунах, там були справжні вболівальники. Їх неможливо сплутати з тими хто прийшов на базу. Для мене також була важлива реакція команди. Цей момент показав, хто є хто. Хто стояв за мною, а хто ні. Хто з тренерів був на моєму боці, а хто нічого не зробив? Тепер я знаю, кому з гравців і тренерів можу потиснути руку. Не всі в тренерському штабі були в одному човні.

Нагадаємо, що Хацкевич очолив сосновську команду взимку 2024 року та провів на її чолі 6 матчів, у яких здобув 2 нічиї та зазнав 4 поразки.

Джерело: Przeglad Sportowy Onet

Читайте також:

 

441
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS