Середа, 10 квітня 2024, 18:38
342
0
0

Поїздка Манчестер Сіті до столиці Іспанії на перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти мадридського Реала виправдала свої очікування, завершившись захоплюючою нічиєю 3:3.

Хоча індивідуальні виступи гравців були забуті на тлі свята голів, усі шість забитих м'ячів були винятковими проявами майстерності нападників. Гол Родріго, забитий у швидкій контратаці, став особливою подією.

За словами Карлоса Карпіо з Madrid Xtra, нещодавнє повернення Родріго до бомбардирської форми, включаючи два голи у ворота Атлетіка та один у ворота Манчестер Сіті, зміцнило його позицію як улюбленця тренера Пепа Гвардіоли. Це пов'язано не лише з його гольовими здібностями, але й з його універсальністю як гравця.

Добре розвинений набір навичок Родріго, включаючи його пас, дриблінг і здатність грати через всю передню лінію, робить його ідеальним гравцем для системи Гвардіоли. Його адаптивність навіть дозволяє припустити, що він потенційно може грати в півзахисті, якщо це буде потрібно.

Попри чутки про можливий відхід гравця у зв'язку з приходом Кіліана Мбаппе цього літа, Реал Мадрид не має наміру продавати Родріго. Вони вражені його розвитком і розглядають його, разом з Вінісіусом Жуніором, як запоруку свого майбутнього. Ця відданість відображена в нещодавньому продовженні контракту Родріго з "Лос Бланкос", який пов'язує його з клубом до 2028 року з великим пунктом про відступні в розмірі 1 мільярд євро.

Джерело: Madrid Xtra

Анчелотті про Луніна: Останні два голи Сіті не можна було відбити

Реал Мадрид та Манчестер Сіті видали божевільний матч у чвертьфіналі Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)