Поділитись:

Михайленко розповів про адаптацію Крістіана Шевченка в збірній України U-19

Вівторок, 09 квітня 2024, 13:58
444
0
0
Михайленко розповів про адаптацію Крістіана Шевченка в збірній України U-19

Фото: УАФ

Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко поділився своїми враженнями від вінгера Вофторда U-18 Крістіана Шевченка, який нещодавно був викликаний до команди.

Михайленко розповів, що на полі він сам виконував роль перекладача для Крістіана, а його помічники синхронно тлумачили йому англійською, розповів наставник  розповів Tribuna.com.

– Хто в команді виконував роль перекладача для Крістіана? 

– На полі – я. Якщо це була настанова чи тактичний аналіз, то я був біля тактичної дошки або біля монітору, а помічники у нас спілкуються англійською. Вони сиділи біля Крістіана і синхронно тлумачили йому. Коли була якась хвилина, я вже розповідав йому англійською. Але у нього завжди виникали питання, тому що за два тренування складно пояснити. Це так здається, що вийшов і граєш. Ні. Є фаза в обороні, фаза з м'ячем, без м'яча – якісь речі потрібно весь час пояснювати. Якщо ти глибоко пірнаєш, то повинен розуміти всі деталі. Він, як розумний хлопчина, підходив і казав: «Я не розумію, що мені потрібно тут і тут», а я йому пояснював. Я на Кіпрі працював, у мене там все спілкування було англійською, а тут українською і для одного – англійською. Це інше. Треба більше уваги, бо ти не можеш нічого не пояснювати. 

– Коли ви взагалі звернули увагу на Крістіана Шевченка як футболіста?

– Він був у розширеному списку давно. Я прийшов в лютому, але вже у січні в мене були листи з прізвищами гравців, там був Крістіан. У нас дуже багато гравців за кордоном – 2006-2005-го років. Десь 50 чоловік. Питання тільки, як знайти інформацію, передивитись все, знайти відео, зрозуміти рівень, стабільно слідкувати. 

– Ви сказали, що в списку було багато імен. Ви звернули увагу на Крістіана в силу його прізвища? 

– Тут все дуже прозоро. В Англії дуже важка і конкурентна ліга. Він по своїй лізі за 7 ігор забив 6 чи 7 м'ячів, тобто кожна гра – забитий м'яч. Я написав листа тренеру, він мене звів з аналітиком. Вони скинули три останніх гри, фітнес-дані, всю інформацію, яку запросив. Було видно, що в нього повний порядок з якостями. Так було не тільки з Крістіаном, а з усіма гравцями. Список готують аналітики збірної. Вони мають список з багатьох людей, але сам відбір проводжу я з помічниками, - сказав Михайленко.

Джерело: Tribuna.com

Читайте також: Форварду Полісся Будківському може знадобитися операція, після жахливої травми

Ванат та Шовковський визнані найкращими в УПЛ за березень

Ярмоленко піднявся на 4 місце в історії в списку найкращих бомбардирів УПЛ

444
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS