Міланський Інтер ледь не втратив очки у матчі з Удінезе

0
0

У понеділок, 8 квітня, Удінезе приймав Інтер у матчі 31 туру Серії А.

Гра відбувалася в Удіне на Стадіо Фріулі.

Удінезе зумів "розпечатати" ворота Інтера на 40 хвилині, відзначився Самарджич. Під час контратаки господарів він увійшов у штрафний майданчик суперників і більярдним ударом вивів свою команду уперед.

Напочатку другого тайму Чалханоглу з пенальті потужно пробив у лівий кут, воротар, хоч і вгадав кут, але не зміг врятувати.

Коли матч підходив до свого завершення, Лаутаро Мартінес влучив у штангу воріт суперників, Фраттезі був першим на добиванні біля воріт Удінезе і приніс перемогу міланській команді 2:1.

Інтер після цієї перемоги, набрав 82 очка і зробив ще один крок до чемпіонства в Серії А.

Удінезе має у своєму активі 28 балів і залишається на 15 сходинці в турнірній таблиці.