Поділитись:

Я не відчувала поваги - стали відомі повні свідчення Дженні Ермосо іспанській прокуратурі

Вівторок, 10 жовтня 2023, 09:42
129
0
0
Я не відчувала поваги - стали відомі повні свідчення Дженні Ермосо іспанській прокуратурі

Фото: GettyImages

З'явилася заява Дженні Ермосо до іспанської прокуратури, яка розслідує сумнозвісний "поцілунок" на фіналі жіночого чемпіонату світу з футболу, і Marca наводить цитати з цього потужного інтерв'ю.

 

Вона розповідає всю історію фатальної ночі та своєї боротьби з того часу. Тиск з боку іспанської федерації футболу був жахливим, і вона страждала від наслідків інциденту.

Наступні хвилини і години були жахливими для Ермосо, яка відчувала себе ізольованою і відчувала тиск з боку FA, яка повинна була піклуватися про неї. Рубіалес підійшов до неї, і її сім'я зазнала тиску в перші години після гри.

Що стосується самого поцілунку, вона пояснила, що Рубіалес не питав її згоди і жодним чином не показував, що буде цілувати її в губи:

«Ні [я не дала згоди]. Я не відчувала, що мене поважають як особистість або як гравця», - сказала вона.

У розслідуванні справи Рубіалеса буде кілька свідків, але жодне свідчення не буде важливішим за свідчення Ермосо, нещасної і мимовільної фігури, яка опинилася в центрі всієї цієї жахливої історії.

Читайте також: «У Барселони ще більше неприємностей! Розпочато розслідування щодо ймовірних порушень у виплатах агентам»

129
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS