Понеділок, 08 квітня 2024, 08:22
509
0
0

7 квітня Шеффілд Юнайтед розділив нічию із Челсі в матчі 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги. Матч завершився із рахунком - 2:2. Українець Михайло Мудрик розпочав цей поєдинок на лаві запасних.

Челсі вийшов вперед вже на 11 хвилині. Конор Галлагер виконав навіс з кутового, на який відгукнувся Тьягу Сілва і влучно пробив у лівий нижній кут воріт. Господарі змогли відігратись ще у першому таймі. На 32 хвилині Джейден Богл після передачі Густаво Хамера вразив ворота Петровича.

У другому таймі Челсі відновив перевагу на табло. На 66 хвилині Чуквунонсо Мадуеке здійснив чудовий індивідуальний прохід та пробив з меж штрафного майданчика під поперечку. Воротар був безсилим. Здавалося, матч йшов до логічного завершення, але на 90+3 хвилині Олівер Макберні відправив м'яч у сітку воріт і подарував Шеффілду нічию.

Український вінгер Михайло Мудрик вийшов на поле на 82-й хвилині. Оцінка від WhoScored – 6.0. Оцінка від SofaScore – 6.5.

Шеффілд Юнайтед - Челсі 2:2

Голи: 32' Богл Дж., 90+3' Макберні О. - 11' Сілва Т., 66' Мадуеке Ч.