Субота, 06 квітня 2024, 16:28
319
0
0

Сьогодні, 6 квітня, Крістал Пелес не зміг обіграти Манчестер Сіті. Матч стартував о 14:30 на арені Селхерст Парк, Лондон.

Крістал Пелес неочікувано відкрив рахунок на третій хвилині: Жан-Філіп Матета підхопив м'яч у штрафному майданчику після передачі та пробив низом під ліву стійку без шансів для голкіпера. Пелес вів у рахунку рівно 10 хвилин, а тоді Кевін Де Брюйне зрівняв різницю, спрямувавши м'яч у праву дев'ятку.

Вже на третій хвилині другого тайму Манчестер Сіті вирвався вперед. Ріко Льюїс підхопив м'яч у штрафному майданчику та завдав удару, що рикошетом залетів у ворота. На 67 хвилині Ерлінг Голанд зміг збільшити рахунок та табло для Манчестер Сіті. А вже через 5 хвилин Кевін Де Брюйне зміг оформити дубль. На 86 хвилині Одсонн Едуар, який нещодавно вийшов на заміну зміг додати ще один м'яч для Крістал Пелес.

Крістал Пелес - Манчестер Сіті 2:4

Голи: 3' Матета Ж., 86' Едуар О. - 13', 71' Де Брюйне К., 47' Льюїс Р., 67' Голанд Е.

Склади: Пелес: Хендерсон Д., Ворд Дж., Андерсен Й., Лерма Х., Муньйос Д., Вортон А., Г'юз В. (Ахамада Н.), Мітчелл Т. (Клайн Н.), Езе Е. (Шлупп Дж.), Матета Ж. (Едуар О.), Аю Дж. (Олісе М.) - тренер Гласнер О.

Сіті: Ортета Ш., Льюїс Р., Стоунс Дж., Діаш Р., Гвардіол Й. (Аканджі М.), Родрі (Ковачич М.), Бобб О., Де Брюйне К. (Сілва Б.), Альварес Х. (Нунес М.), Гріліш Дж., Голанд Е. - тренер Гвардіола П.