Поділитись:

Стали відомі судді матчів 23 туру УПЛ

П'ятниця, 05 квітня 2024, 16:37
465
0
0
Стали відомі судді матчів 23 туру УПЛ

фото Олександр Приходько

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 23 туру УПЛ.

06.04.2024

Верес - Оболонь. Арбітр — Шандор О.А. (Львів), асистенти арбітра — Рибченко І.О. (Запоріжжя), Сердюк Д.О. (Полтава), четвертий арбітр — Козик Я.В. (Мукачево), спостерігач арбітражу — Хіблін І.М. (Хмельницький). Арбітр ВАА — Коваленко А.А. (Полтава), асистент ВАА — Беркут О.А. (Суми), спостерігач ВАА — Абдула А.Б. (Харків). Делегат УАФ — Дігтяр О.І. (Полтава).

07.04.2024

Чорноморець - Олександрія. Арбітр — Шурман Д.Л. (Київська обл.), асистенти арбітра — Петраков Є.О. (Черкаси), Оганєсян Д.К. (Луганськ), четвертий арбітр — Заброда К.В. (Суми), спостерігач арбітражу — Возняк С.І. (Миколаїв). Арбітр ВАА — Солов'ян О.М. (Київська обл.), асистент ВАА — Володін В.В. (Херсон), спостерігач ВАА — Курганов В.В. (Черкаси). Делегат УАФ — Павленко І.М. (Вінниця).

Колос - Металіст 1925. Арбітр — Дьордь Н.В. (Ужгород), асистенти арбітра — Дебенко І.Б. (Івано-Франківськ), Юхименко М.В. (Луцьк), четвертий арбітр — Резніков Д.М. (Кам'янське), спостерігач арбітражу — Мельничук В.Г. (Сімферополь). Арбітр ВАА — Новохатній В.В. (Черкаси), асистент ВАА — Єрмоленко Р.М. (Чернігів), спостерігач ВАА — Арановський Є.А. (Хмельницький). Делегат УАФ — Головченко С.А. (Донецька обл.).

Шахтар - Рух. Арбітр — Романов В.М. (Дніпро), асистенти арбітра — Павлінов О.В. (Одеса), Сухін В.В. (Одеса), четвертий арбітр — Афанасьєв О.О. (Харків), спостерігач арбітражу — Геренда Є.Б. (Калуш). Арбітр ВАА — Козиряцький М.С. (Запоріжжя), асистент ВАА — Приступа С.А. (Черкаська обл.), спостерігач ВАА — Дердо В.Г. (Чорноморськ). Делегат УАФ — Кучер О.М. (Рівне).

08.04.2024

Минай - Полісся. Арбітр — Пасхал І.Ю. (Херсон), асистенти арбітра — Чопілко Т.Г. (Київська обл.), Чос М.В. (Київська обл.), четвертий арбітр — Кальонов О.О. (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу — Шмигельський О.В. (Львів). Арбітр ВАА — Бондаренко Д.Є. (Одеса), асистент ВАА — Чертоляс М.В. (Херсон), спостерігач ВАА — Можаровський Ю.А. (Львів). Делегат УАФ — Гецко І.М. (Одеса).

Динамо - ЛНЗ. Арбітр — Іванов Ю.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Романов Д.М. (Дніпро), Котубей П.В. (Закарпатська обл.), четвертий арбітр — Євтухов Д.Ю. (Дніпро), спостерігач арбітражу — Петров В.Д. (Харків). Арбітр ВАА — Блавацький Р.А. (Львів), асистент ВАА — Запороженко Д.І. (Запоріжжя), спостерігач ВАА — Мосейчук Ю.Ю. (Чернівці). Делегат УАФ — Карапетян Е.Т. (Тернопіль).

Кривбас - Ворскла. Арбітр — Деревінський О.О. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матяш В.В. (Донецьк), Скобля В.С. (Суми), четвертий арбітр — Копієвський В.В. (Кропивницький), спостерігач арбітражу — Войтюк О.М. (Запоріжжя). Арбітр ВАА — Балакін М.О. (Київська обл.), асистент ВАА — Куцев В.А. (Київська обл.), спостерігач ВАА — Плужник О.О. (Харків). Делегат УАФ — Бабій В.Д. (Житомир). Асистент делегата УАФ — Радушинський В.М. (Житомир).

09.04.2024

Дніпро-1 - Зоря. 13:00. Арбітр — Панчишин Д.І. (Харків), асистенти арбітра — Нижник В.О. (Вінниця), Поважний Я.О. (Харків), четвертий арбітр — Задиран С.С. (Київська обл.), спостерігач арбітражу — Лисенчук С.Г. (Київська обл.). Арбітр ВАА — Кубряк Д.В. (Одеса), асистент ВАА — Шлончак С.М. (Черкаси), спостерігач ВАА — Деревінський О.М. (Хмельницький). Делегат УАФ — Лютий В.А. (Запоріжжя).

Читайте також:

Владислав Супряга повернеться в Дніпро-1

Кривбас визнано критично важливим об'єктом для функціонування економіки

Суркіс про продаж одного з лідерів Динамо: Ніхто його не буде тримати

465
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS