Феєрія Судакова: Шахтар розгромив Чорноморець та відправився у фінал Кубка України

Середа, 03 квітня 2024, 19:51
397
1
0

У середу, 3 квітня відбувся перший півфінал Кубка України у якому Шахтар здобув перемогу над Чорноморцем з рахунком 4:1. Героєм матчу став Георгій Судаков, який забив два голи та віддав один асист.

Донеччани зіграють у фіналі проти переможця пари Полісся - Ворскла, який відбудеться завтра, 4 квітня о 18:00.

"Гірники" розпочали зустріч активно і вже на 12-й хвилині відкрили рахунок. Судаков прорвався по флангу і виконав ідеальний простріл на Сікана, який в дотик переправив м'яч у ворота. Чорноморець не здався і на 18-й хвилині відновив паритет. Єрмаков пробив з небезпечної позиції, захисник Шахтаря заблокував удар, але м'яч відскочив до Штогріна, який переграв Різника.

На 44-й хвилині Шахтар отримав право на пенальті. Салюк наступив на ногу Егіналду, і Бондаренко безпомилково реалізував 11-метровий удар.

Після перерви "гірники" продовжили домінувати на полі. На 52-й хвилині Судаков оформив дубль, продемонструвавши чудову індивідуальну майстерність. На 79-й хвилині Судаков знову відзначився результативним ударом, остаточно поховавши надії Чорноморця на вихід до фіналу.

Шахтар здобув впевнену перемогу і став першим фіналістом Кубка України. Чорноморцю ж не вистачило сил, щоб протистояти більш іменитому супернику.

Півфінал Кубка України сезону 2023/24

Шахтар - Чорноморець 4:1

Голи: Сікан 12, Бондаренко 44 (пенальті), Судаков 52, 79 - Штогрін 18

Шахтар: Різник (в) — Азаров (Педріньйо 46), Матвієнко (к), Бондар, Конопля — Бондаренко — Кевін (Зубков 67), Судаков (Марлон 82), Криськів, Егіналду (Степаненко 67) — Сікан (Траоре 67).

Запасні: Рудько, Гочолейшвілі, Педріньйо, Міроші, Степаненко, Зубков, Назарина, Марлон, Траоре.

Головний тренер: Маріно Пушич.

Чорноморець: Варакута — Єрмаков, Гучек (Огіря 85), Салюк, Путря (к) — Васильєв — Штогрін, Брагару (Шаповал 85), Авагімян, Бадібанга (Альваренга 85) — Бойчук (Ієде 85).

Запасні: Білик, Вічний, Ситников, Присяжнюк, Ієде, Огіря, Зе Гомес, Шаповал, Альваренга.

Головний тренер: Роман Григорчук.

Попередження: Брагару 16.

Арбітр: Копієвський Віктор

Збірна України U-17 дізналася суперників на Євро-2024

Олімпійська збірна України U-23 візьме участь у престижному турнірі Tournoi Maurice Revello