Поділитись:

ОНОВЛЕНО! Погба провалив допінг-тест. Французу загрожує тривала дискваліфікація

П'ятниця, 06 жовтня 2023, 19:31
162
0
0
ОНОВЛЕНО! Погба провалив допінг-тест. Французу загрожує тривала дискваліфікація

фото: Getty Images

Результати проби на тестостерон Поля Погба вдруге виявилися позитивними, згідно з інформацією, оприлюдненою в Італії. Французькому півзахиснику "Ювентуса" може загрожувати серйозне покарання за вживання допінгу або навіть розірвання контракту з "бьянконері".

Очевидно, що Поль Погба чекає один жалюгідний сезон за іншим. Після кампанії 2022-2023 років, що переповнена травмами та позаспортивними невдачами, 30-річний півзахисник розпочав кампанію 2023-2024 років з позитивного антидопінг-тесту. Після результатів проби "А" на початку вересня, через місяць результати проби "Б" також виявилися позитивними.

З цією новою інформацією незабаром розпочнеться судовий процес, щоб з'ясувати, за яких умов "La Pioche" вживав такий продукт. Вважається, що метаболіти тестостерону, виявлені в його сечі, з'явилися внаслідок вживання дієтичної добавки, прописаної лікарем, з яким він консультувався в США.

Також Полю Погба загрожує до 4 років дискваліфікації. Ця санкція може бути зменшена до 2 років, якщо він продемонструє, що вживав допінговий продукт ненавмисно.

Ювентус вже призупинив виплату його зарплати і тепер може вирішити розірвати його контракт після цього позитивного тесту.

Читайте також: Екс-гравець "Ювентуса" змішав з лайном Поля Погба

Дідьє Дешам про антидопінгове порушення Поля Погба: «Для нього це ще одна невдача»

162
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS