374
0
0

Getty Images/Global Images Ukraine

У суботу, 30 березня, в матчі 30-го туру англійської Прем'єр-ліги Брентфорд вдома зіграв унічию з Манчестер Юнайтед (1:1).

Господарі сьогодні виглядали цікавіше за гостей, але ніяк не могли реалізувати свої моменти. Наприкінці гри, вже у компенсований час до другого тайму, команди обмінялася голами, відзначилися Аєр у "бджіл" і Маунт у "манкуніанців".

Українець Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі господарів і відіграв 71 хвилину. В одному з епізодів він міг відзначитися голом у воротах "червоних дияволів", проте Онана здійснив сейв.

Whoscored та Sofascored поставили Єгору Ярмолюку оцінку 6.4 та 6.8 відповідно. Всього українець заробив 0.15 xG(очікуваних голів), зробив три удари, два з яких було заблоковано.

Точністю передач Єгора у цій грі була дуже низькою — лише 54% точних.

Брентфорд зараз посідає 15 місце із 27 балами в активі. Манчестер Юнайтед має у своєму активі 48 очок і знаходиться на 6 місці в АПЛ.