Поділитись:

Семен Альтман про обстріл Одеси: Ми всі живі, проте постраждали сильно

П'ятниця, 29 березня 2024, 16:44
266
0
0
Семен Альтман про обстріл Одеси: Ми всі живі, проте постраждали сильно

фото zbirna.com

Відомий український тренер Семен Альтман розповів про наслідки ракетного обстрілу Одеси від якого постраждала його квартира.

– Ми всі живі, проте постраждали сильно. Всі вікна в моїй квартирі вибило. Що тут скажеш… Коли тебе це не торкається, то до цього можна відноситись більш менш стримано, та коли торкається – то вже зовсім інше.

У момент удару я знаходився у кімнаті. Те, що відбулося після вибухів, передати дуже важко. Спочатку був один вибух, потім другий, після якого полетіли вікна, попадали картини та все, що висіло на стінах. І все це на моїх очах. Слава Богу, що ні я, ні діти, які знаходились по сусідству, не постраждали.

Два дні після цього перебував у прострації. Дякуючи футбольній братії із числа моїх вихованців, з ким мені доводилось працювати, вдалося розібрати завали і винести сміття. А між тим я разом із донькою переїхав в інше помешкання.

Скоріше б закінчилась війна, у якій ми усі страждаємо від негідників, нелюдів. А щодо всього іншого – розберемося, - розповів Альтман.

Зазначимо, що 77-річний український фахівець за свою кар'єру встиг потренувати Чорноморець, Таврію, Ілічівець, Металург Донецьк, Зімбру та збірну Молдови.

Джерело: sport.ua

Читайте також:

Тренер Вереса: Ми готуємося конкретно під кожен матч та акцентуємо увагу на позитивних моментах

Стали відомі судді матчів 22 туру УПЛ

В Комітету етики та чесної гри УАФ невдовзі буде новий очільник

266
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS