Поділитись:

Капітан олімпійської збірної України: До українців в Японії було чудове ставлення

Четвер, 28 березня 2024, 19:18
423
0
0
Капітан олімпійської збірної України: До українців в Японії було чудове ставлення

фото Getty Images

Капітан олімпійської збірної України Олексій Сич в коментарі клубній пресслужбі Руха розповів про поїздку до Японії в складі команди Ротаня.

– У складі олімпійської збірної було багато нових облич і треба було зі всіма познайомитись. Головний тренер Руслан Ротань хотів до кожного донести свої ігрові принципи, які він раніше практикував у молодіжній збірній України. Хтось був знайомий із цими вимогами, хтось починав сприймати цю інформацію вже безпосередньо в тренувальному процесі та під час спарингу. Ми багато часу приділили тактичним заняттям, аби побудувати командну гру, структуру. Не все нам вдалося, зокрема результат трохи розчарував. Втім ми продовжимо працювати і постараємось покращити свою гру. 

Було дуже приємно побачити капітанську пов’язку біля своєї футболки у роздягальні. Відчував неймовірну відповідальність і це дуже мотивувало. Це дуже важливий момент для мене, адже це був перший матч олімпійської збірної України. 

Атмосфера на трибунах у Японії мало відрізнялась від європейських традицій – вболівальники так само палко підтримували свою команду і гнали її вперед. Відчувалось, що вони переживають за свою збірну. А щодо гри, то нам протистояла дуже сильна команда. У їхніх гравців дуже бойовитий характер, своєрідні футбольні самураї. Варто зазначити, що японці награвали склад олімпійської команди, тому, можливо, вони були трохи краще підготовлені, адже в них попереду відбіркові змагання.

До українців в Японії було чудове ставлення, кожен з нас дуже вдячний за такий прийом. Місцеві гравці та вболівальники поводили себе з повагою до нас і ми відповідали взаємністю. Дуже важливо, що вони підтримують Україну у такий важкий час, коли у нашій країні війна і нас атакує агресор. Принагідно хочеться подякувати і Збройним силам України, завдяки яким ми маємо змогу представляти країну на міжнародній арені.   

Нагадаємо, що в першому матчі в своїй історіє олімпійська збірна України поступилась в товариській грі Японії з рахунком 0-2.

Читайте також:

Гравець Карпат та олімпійської збірної України отримав складну травму та вибув до кінця сезону

Тренер Шахтаря: Україна може стати "темною конячкою" на чемпіонаті Європи

Футбольний агент: Євро може призвести до справжнього буму у попиті на українських гравців

423
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS