Поділитись:

Треш на матчі Ліги Конференцій. Двоє гравців польського клубу були затримані поліцією. ОНОВЛЕНО

Автор: Іван Чирко |
П'ятниця, 06 жовтня 2023, 11:11
113
0
0
Треш на матчі Ліги Конференцій. Двоє гравців польського клубу були затримані поліцією. ОНОВЛЕНО

фото Getty Images

Після матчу Ліги Конференцій АЗ - Легія було затримано двох гравців польської команди.

Польське видання TVP Sport наводить слова очевидця подій Себастьяна Скібіцкого, який був присутнім на матчі та бачив, що відбувалося по його завершенню, оскільки пішов із сином до гравців Легії по автографи: 

Це були брутальні сцени: були і образи, і порушення недоторканності. Спровокувала всю ситуацію охорона АЗ. Представники господарів зачинили двері з роздягальні в автобус. Деякі гравці вже були в машині, інші ні, але хтось вважав за краще всіх розділити. Біля дверей чекав Павло Вшолек (прим. гравець Легії), який не мав можливості пройти. Вони не хотіли дозволяти виносити кілька речей з гардеробу. З часом ворота знову відчинилися, а потім... охоронець напав на когось із персоналу. Почалася плутанина, і через кілька хвилин навколо автобуса з'явилося оточення з додатковими поліцейськими

Також він розповів, що деякі гравці і президент клубу Міодушка отримали по обличчю кийками. Поведінка щодо Легії була неприйнятною. Це була проста дискримінація. З "військовими" поводилися як з тваринами! Звичайна людина не може зрозуміти такої поведінки. 

В свою чергу нідерландський voetboalzone.nl повідомляє, що гравців польської команди було затримано через сутичку між гравцями Легії та поліцією, яка нібито призвела до струсу мозку та перелому ліктя охоронця, якого доправили до лікарні.

Читайте також:

Треш на матчі Ліги Конференцій. Двоє гравців польського клубу були затримані поліцією. ВІДЕО

Україна спрогресувала в таблиці коефіцієнтів УЄФА

113
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS