Судаков: Незарахований м'яч Яремчука дав нам імпульс

Середа, 27 березня 2024, 16:37
415
0
0

Півзахисник збірної України Георгій Судаков прокоментував свою гольову передачу Михайлу Мудрику в матчі проти Ісландії (2:1), який вивів "синьо-жовтих" на Євро-2024. Судаков відзначив, що зв'язка з Мудриком спрацювала, а також розповів про те, як команда готувалася до другого тайму.

«Асист на Мудрика? Звʼязка спрацювала. Я побачив Михайла, він крикнув і я віддав йому передачу. А далі вже було його виконання і майстерність.

У першому таймі ми десь трохи підлаштовувалися під гру Ісландії, а треба було починати якраз зі своєї. Добре, що у другому таймі швидко виправилися. У перерві Ребров сказав мені та Маліновському піднятися трохи вище та грати більше на атаку, швидше працювати з мʼячем, грати вперед.

Незарахований мʼяч Яремчука дав нам імпульс. Побачили, що ми можемо забити гол».

Нагадаємо, що збірна України зіграє на Євро-2024 у групі E з командами Бельгії, Словаччини та Румунії. Турнір пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня. Матчі континентальної першості приймуть арени в Берліні, Кельні, Дортмунді, Дюссельдорфі, Франкфурті, Гельзенкірхені, Гамбургу, Лейпцигу, Мюнхені та Штутгарті.

Джерело: ВЗБІРНА

Зінченко: Не буду здивований, якщо в аптеці вже не залишилося валідолу