Збірна України продемонструвала характер у матчі з Ісландією і вирвала путівку на Євро

Вівторок, 26 березня 2024, 23:49
421
2
0

26 березня національна збірна України зіграла фінальний матч плей-оф відбору до Євро-2024 проти Ісландії. Головна команда здобула перемогу з рахунком 2:1.

Перший момент у матчі виник саме у ісландців. Гарольдсон пройшов декількох гравців збірної України, обігрався у стінку з партнером і віддав передачу на
Торстейнссона, який небезпечно пробив, але Андрій Лунін чудово зреагував. Українці відповіли вже у наступній атаці: Миколенко міг відзначитись після того, як м'яч якимось дивом опинився у нього в штрафному майданчику. Однак в ствір воріт захисник не влучив. На 35-ій хвилині  Гудмундссон відкрив рахунок ударом з-за меж штрафного, перед цим накрутивши захисників. Вже на 39-ій Роман Яремчук зрівняв рахунок, однак у Циганкова перед цим був офсайд, тому взяття воріт скасували.

Зрівняти  рахунок українці змогли на початку другого тайму. Віктор Циганков на 54-ій хвилині підхопив м'яч на межі штрафного майданчика і блискучим ударом надіслав його у лівий кут воріт. На 84-ій хвилині Георгій Судаков віддав м'яч під удар партнеру по команді, яким виявився Михайло Мудрик і той з межі штрафного майданчика пробив у лівий нижній кут воріт. Більше голів у зустрічі не було.

Тож 2:1, і Україна зіграє на Євро вчетверте поспіль.