Грузія перемогла Грецію у серії пенальті і неймовірно відсвяткувала дебютний вихід на Євро

Вівторок, 26 березня 2024, 22:17
464
2
0

Завершився фінальний матч Відбіркового етапу чемпіонату Європи-2024 між збірними Грузії та Греції. Зустріч відбулася в Тбілісі (Грузія). Господарі здобули перемогу після серії пенальті — 0:0 (Пен. 4:2).

Командам не вистачило 90 хвилин основного часу і 30 хвилин додаткового часу, щоб відкрити рахунок. У серії післяматчевих пенальті Грузія виявилася сильнішою — 4:2. Таким чином, грузинська національна команда виступатиме у груповому етапі чемпіонату Європи-2024. Греція вибула з турніру.

Після перемоги половина стадіону вибігла на поле і святкувала з командою історичний вихід на Євро.

Нагадаємо, у півфіналі Відбору С збірна Грузії здобула перемогу над Люксембургом з рахунком 2:0. Національна команда Греції розгромила Казахстан — 5:0.

Стартові склади:

Грузія: Мамардашвілі, Двалі, Кверквелія, Кашія, Какабадзе, Кочораішвілі, Кітеішвілі, Шенгелія, Кварацхелія, Зівзівадзе, Чакветадзе.

Греція: Влаходімос, Цимікас, Мавропанос, Хацидіакос, Белдок, Манталос, Курбеліс, Бакасетас, Пелькас, Іоаннідіс, Масурас.