Поділитись:

Ноттінгем Форест подав апеляцію проти зняття очок Прем'єр-лігою

Вівторок, 26 березня 2024, 11:44
158
0
0
Ноттінгем Форест подав апеляцію проти зняття очок Прем'єр-лігою

Фото: GettyImages

Ноттінгем Форест пішов на ризик, подавши апеляцію на зняття чотирьох очок, накладену Прем'єр-лігою за порушення фінансового регламенту. Клуб вважає, що покарання є занадто суворим, і просить пом'якшити його.

Форест з готовністю визнав, що перевищив дозволений ліміт витрат на 34,5 мільйона фунтів стерлінгів за трирічний період. Незалежна комісія спочатку запропонувала шість пунктів штрафу, який згодом був зменшений до чотирьох завдяки співпраці з клубом. Однак це відрахування відкинуло Форест до зони вильоту, на одне очко відстаючи від Лутона.

Вирішивши оскаржити вердикт, Форест зібрав юридичну команду. Клуб вважає, що у них є вагомі підстави для апеляції, посилаючись на кілька факторів як на пом'якшувальні обставини.

Ключовим моментом для Фореста є відсутність компенсаційних виплат, які вони отримали порівняно з іншими командами, що нещодавно підвищилися в класі. Форест стверджує, що це ставить їх у невигідне становище порівняно з їхніми колегами, що підвищилися в класі.

Ще одним пунктом суперечки є продаж Бреннана Джонсона. Форест вирішив відкласти продаж Джонсона після офіційного дедлайну АПЛ, щоб отримати найкращу можливу ціну, в результаті чого отримав за випускника академії рекордні для клубу 47,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Хоча успішна апеляція може призвести до зменшення початкового відрахування у розмірі чотирьох балів, існує важливий елемент ризику.  Апеляційна комісія також має право збільшити штраф, що потенційно може поставити під загрозу шанси Фореста на виживання в Прем'єр-лізі.

Джерело: The Guardian

Читайте також:

Чому Англія гратиме без імен на футболках у товариському матчі з Бельгією?

АПЛ оголосила першого у 2024 році гравця, що увійшов до Залу слави

Він мені більше, ніж друг, - Антоні про захисника Манчестер Юнайтед

158
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS