Поділитись:

Тренер Ісландії: Україна фаворит? Я з вами не погоджуюся

Понеділок, 25 березня 2024, 19:29
339
0
0
Тренер Ісландії: Україна фаворит? Я з вами не погоджуюся

фото Getty Images

Головний тренер збірної Ісландії Оге Гарейде на пресконференції перед матчем із збірною Україною розповів, які шанси на вихід на Євро-2024 мають команди.

– Чи вважаєте ви, що Україна є беззаперечним фаворитом і більш сильною командою? Якщо це так, чи не розраховуєте ви завтра зіграти в більш захисний футбол?

– Іноді ми маємо застосовувати захисний підхід, але насправді ми маємо атакувальний менталітет і маємо думати, як атакувати.

Звичайно, ми розуміємо, що Україна – дуже сильна команда з дуже класними гравцями. Але насправді такі ігри, як завтра – це фінал. Така гра може бути один раз на життя.

Якщо ви говорите, що Україна – фаворит, то я з вами не погоджуюся, тому що шанси – 50 на 50. Тому що всі ми розуміємо, що це лише одна гра, і вона покаже, хто, власне, виграє.

Звичайно, я можу сказати, що, можливо, через те, що всі вважають Україну фаворитом, на неї є тиск. Можливо, те, що Україна має цей статус фаворита, навіть зіграє нам на руку, – сказав Гарейде.

Нагадаємо, що матч фіналу плей-оф кваліфікації до Євро-2024 Україна – Ісландія відбудеться у вівторок, 26 березня, у Вроцлаві. Старт гри о 21:45 за київським часом.  

Читайте також:

Яремчук може перегнати Реброва у Топі бомбардирів збірної України

Бражко: Був злий, коли йшов у Зорю

Один з лідерів збірної Ісландії не зіграє проти України

339
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS