Поділитись:

👨‍⚖️Вінісіус Жуніор дав свідчення у справі про расизм

Четвер, 05 жовтня 2023, 18:32
62
0
0
👨‍⚖️Вінісіус Жуніор дав свідчення у справі про расизм

Фото: GettyImages

Зірка мадридського Реала Вінісіус Жуніор дав свідчення у справі про расизм після того, як його образили під час матчу проти Валенсії на Местальї.

 

Під час матчу, який відбувся у травні, Вінісіуса ображали вболівальники, які видавали мавпячі звуки, на що Вінісіус потім вказав під час матчу. Після сутички з Георгієм Мамардашвілі та Уго Дуро Вінісіус був вилучений з поля.

У судовій справі Вінісіус давав свідчення проти трьох осіб, звинувачених у расовій дискримінації. Він також сказав, що відчував себе жертвою расового насильства, а суддя викликав Едера Мілітао, його товариша по команді Реал Мадрид, для подальших свідчень очевидців.

Однак на цьому все не закінчилося. Валенсія опублікувала заяву, в якій знову засудила Вінісіуса, як це було свого часу з Карло Анчелотті, за те, що він узагальнив звинувачення в расизмі на всю Месталью, а не лише на цих осіб.

Вони висловлюють своє "здивування, неприйняття і обурення" його заявами і посилаються на виправдання Анчелотті через кілька днів, що весь стадіон не називав Вінісіуса мавпою. Вони знову зажадали, щоб Вінісіус виправив свої висловлювання, заявивши, що "расизму немає місця ні в футболі, ні в суспільстві, але з ним не можна боротися за допомогою фальсифікацій і безпідставної брехні".

«Це питання вимагає прихильності кожного, і Валенсія вважає, що всі повинні бути скрупульозно коректними і відповідальними в таких заявах».

Ця конфліктна ситуація між обома сторонами продовжуватиметься, але Валенсія прийматиме Реал Мадрид лише на початку березня. Валенсія швидко відреагувала і визначила винних у расизмі, які зараз постали перед судом. Однак не можна виключати, що їх було більше, навіть якщо не весь стадіон, і захист Валенсії в цьому питанні був сильнішим, ніж засудження расизму.

62
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS