Матч в Англії перервали через носову кровотечу в арбітра (+фото)

Неділя, 24 березня 2024, 10:19
525
0
0

Матч другої ліги був затриманий майже на 10 хвилин після того, як у лайнсмена під час першого тайму пішла носова кровотеча.

Йоркширське дербі між Харрогейт Таун і Бредфорд Сіті (3:0) було зупинено після незвичайного інциденту.

Вболівальникам на стадіоні Енвіровент у Північному Йоркширі довелося чекати, поки лайнсмену нададуть допомогу, перш ніж гра могла розпочатися.

У судді був закривавлений ніс, але, незважаючи на дивну ситуацію, він перебував у доброму гуморі, оскільки сміявся, коли йому надавали допомогу клубні медики.

Зупинка призвела до того, що до першого тайму було додано дев'ять хвилин додаткового часу.

Обидві команди в цьому сезоні нудяться в середині таблиці другої ліги. Перемога з рахунком 3:0 дає команді Саймона Вівера зовнішні шанси зачепитися за місце в плей-офф наприкінці сезону.

Чи потрапив забитий м'яч Австрії на 6 секунді в топ-10 найшвидших голів? (+відео)