Збірна України розгромила Латвію в еліт-раунді кваліфікації до Євро-2024 U-19 (+ВІДЕО)

Субота, 23 березня 2024, 17:02
629
2
0

Збірна України U-19 зіграла матч еліт-раунду кваліфікації до Євро-2024 (U-19) проти Латвії U-19. Українці здобули впевнену перемогу над латвійцями з рахунком 2:0.

Дублем відзначився Матвій Пономаренко, а остаточний рахунок зафіксував Тімур Тутеров. Таким чином, Україна посідає перше місце в групі з 6-ма очками.

Героєм матчу став форвард Динамо Матвій Пономаренко, який оформив дубль. На 34-й хвилині він відкрив рахунок влучним ударом здалеку, а на 60-й хвилині реалізував пенальті.

Крапку в матчі поставив Тимур Тутєров на 89-й хвилині.

Крістіан Шевченко, син Андрія Шевченка, вийшов на заміну на 90-й хвилині матчу.

Щоб вийти на Євро-2024 U-19, українцям потрібно виграти групу з Північною Македонією, Швейцарією та Латвією. Всі матчі мінітурніру пройдуть у Скоп’є (Північна Македонія).

Нагадаємо, що в першому матчі еліт-раунду кваліфікації до Євро-2024 (U-19) Україна перемогла Північну Македонію (2-0), а Латвія поступилась Швейцарії (0-1).