Поділитись:

Тренер Вереса: Не знав, що я наймолодший тренер УПЛ

Субота, 23 березня 2024, 16:34
173
0
0
Тренер Вереса: Не знав, що я наймолодший тренер УПЛ

фото Getty Images

Головний тренер Вереса Олег Шандрук розповів про стосунки з іншими тренерами УПЛ, а також кого з європейських фахівців вважає найкращим.

– Станом на зараз ви є наймолодшим тренером УПЛ. Як почуваєтеся в цьому статусі?

– Ого, не знав цієї інформації (прим. посміхається). Приємно. А колись я був наймолодшим гравцем команди. Зараз, здається, не такий вже й молодий – 41 рік…

– Іващенко, Любеновіч, Вишняк, Ротань трохи старші від вас. До речі, з ким із колег по тренерському ремеслу у вас найкращі стосунки?

– Я не так давно дебютував в УПЛ. У принципі, в мене хороші відносини з тренерським штабом Олександрії. Сергій Кравченко – мій товариш, разом грали колись. Досі зберігаємо чудову комунікацію. Так само Руслана Петровича (прим. Ротаня) добре знаю.

Недооцінки від старших колег не відчуваєте?

– Ні, не було такого. Не відчув. Є тренерська етика – в УПЛ проблем із цим не бачу взагалі. Незалежно від віку, повага у тренерському цеху має бути присутня.

– Скоро виповниться десять років з моменту, коли ви розпочали тренерську діяльність. З якими труднощами зіткнулися на любительському рівні?

– Любительський рівень – хороша школа. Там займаєшся всім і зразу, тож отримуєш певне загартування. Радий, що мав такий досвід. Здобув багато інформації, провів чимало експериментів. Воно пішло мені на користь – це 100 відсотків.

– Хто з тренерів світового рівня є вашим орієнтиром? Чиї ідеї вам близькі?

– Напевно, немає такого тренера, якому не подобається Гвардіола. Він робить унікальні команди. Дуже імпонує Юрген Клопп, а також Унаї Емері. Чому Емері? Бо не працює з топклубом, і все ж зробив дуже амбіційну команду. Раніше вигравав Лігу Європи. Досягав успіху без суперзірок. Топовий тренер.

Джерело: Футбол 24

Читайте також:

Україна U-19 - Латвія U-19: пряма трансляція матчу еліт-раунду кваліфікації до Євро-2024

Андрій Ярмоленко повернувся на футбольне поле і одразу відзначився дублем (+Фото)

Тренер Маріуполя: У клубу нерозривний зв’язок із нашим містом

173
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS