Збірна України мінімально переграла Марокко у товариському матчі

П'ятниця, 22 березня 2024, 21:59
424
1
0

22 березня збірна України U-21 провела товариську зустріч проти Марокко U-23. Гра відбулась в турецькій Антальї на стадіоні Мардан. Українці здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі забив Олег Очеретько розкішним більярдним ударом з-за меж штрафного майданчика. Це трапилось ще у першому таймі на 19-ій хвилині.

Цікаво, що влітку Україна U-23 зустрінеться з мароканцями у групі на Олімпійських іграх 2024.

Наступний офіційний матч молодіжна збірна України проведе в рамках кваліфікації до Євро-2025 проти одноліток з Азербайджану.

Нагадаємо, що наша команда очолює свою відбірну групу, вигравши всі 5 матчів.

Україна U-21 – Марокко U-23 – 1:0

Голи: Очеретько, 19

Україна U-21: Нещерет (Кінарейкін, 46) - Крупський (Роман, 46), Слюбик (Павлюк, 46), Батагов (Салюк, 46), Смоляков - Очеретько (Варфоломеєв, 46), Крушинський (Пастух, 46), Рубчинський (Яцик, 46) - Брагару (Квасниця, 46), Горбач (Краснопір, 46), Хлань (Волошин, 46)

Марокко U-23: (старт) Хасбі - Беграуї, ель-Квахді, ель-Вафі, Муффек, Амрауї, Еззальзулі, ель-Таїбі, ель-Уаззані, Кехта, Салах