Відомо, на скільки матчів дискваліфікували Хаві

Четвер, 21 березня 2024, 14:17
422
0
0

Після червоної картки, отриманої минулої неділі в матчі з Атлетіко (3:0), менеджер Барселони Хаві Ернандес отримав двоматчеву дискваліфікацію від Комітету з проведення змагань, підтверджує SPORT.

44-річний тактик був вилучений у першому таймі матчу на Сівітас Метрополітано через свої витівки та протести на боковій лінії проти деяких рішень арбітра.

Спочатку Хаві отримав жовту, але через кілька хвилин після того, як він продовжував висловлювати своє невдоволення деякими діями арбітра, отримав ще й червону.

Пояснюючи своє рішення показати Хаві червону картку, суддя Санчес Мартінес написав у своєму офіційному рапорті:

«Робив зауваження технічного характеру до одного з моїх рішень, голосно кричав, робив неуважні жести».

Існували побоювання, що Хаві може отримати триматчеву дискваліфікацію, що призведе до того, що він не зможе зіграти в наступному місяці проти мадридського Реала, оскільки він є рецидивістом.

Але Комітет з проведення змагань присудив йому лише двоматчеву дискваліфікацію, що означає, що бос Барселони не вийде на бічну лінію в матчах проти Лас-Пальмаса і Кадіса.

Окрім дискваліфікації, Хаві також оштрафований на 600 євро, а клуб повинен буде сплатити 700 євро штрафу.

Як повідомлялося раніше, Барселона планує подати апеляцію, щоб скасувати заборону, і поки що невідомо, чи принесе це бажаний результат.