Збірна України U-19 обіграла своїх однолітків з Північної Македонії. Син Шевченка дебютував за команду

Середа, 20 березня 2024, 17:05
944
0
0

20 березня юнацька збірна України U-19 розпочала свій шлях у другому кваліфікаційному раунді Євро-2024 з перемоги над Північною Македонією (2:0).

Перший тайм видався доволі рівним, але наприкінці його синьо-жовтим вдалося вирвати мінімальну перевагу. Після кутового м'яч відскочив на лінію штрафного майданчику, де його влучним ударом добив Даниїл Кревсун.

На 50-й хвилині гри українці подвоїли свою перевагу. З-за меж штрафного майданчику відзначився Владислав Пономаренко.

Після цього збірна Північної Македонії залишилася в меншості. За другу жовту картку поле покинув Ельдар Мелічі.

На останні 10 хвилин матчу вийшов Крістіан Шевченко, син президента УАФ Андрія Шевченка.

Більше голів у зустрічі забито не було, і збірна України U-19 здобула перемогу.