Поділитись:

Рішарлісон розповів про особистий досвід психологічної допомоги

Середа, 20 березня 2024, 19:32
249
0
0
Рішарлісон розповів про особистий досвід психологічної допомоги

Фото: GettyImages

Бразильський нападник Рішарлісон підтримав рішення національної збірної призначити психолога команди, підкресливши особисту користь, яку він отримав від терапії. 

Бразильська конфедерація футболу (CBF) представила свій новий технічний персонал, до якого увійшла Маріса Лусія Сантьяго в якості психолога команди, що працює під керівництвом головного тренера Доріваля Жуніора. Рішарлісон, ключовий гравець як збірної Бразилії, так і Тоттенхема, висловив своє тверде схвалення цього кроку.

«Для національної збірної дуже важливо мати психолога, який допомагає гравцям. Тільки ми знаємо, який тиск ми відчуваємо не тільки на полі, але й поза ним. Я страждав більше навіть за його межами. Важливо мати психолога», - сказав Рішарлісон в інтерв'ю ESPN Brasil. 

Він визнав наявність стереотипів, пов'язаних з лікуванням психічного здоров'я, але підкреслив його цінність.

«Ми знаємо упередження, яке існує, коли хтось каже, що шукає допомоги - я сам її мав, але більше не маю. Як гравець національної збірної з активною громадянською позицією, я закликаю людей звертатися по допомогу, тому що це врятувало мені життя. Я вже був на самому дні».

У вересні минулого року нападник відкрито визнав свою проблему і "поклявся" проконсультуватися з психологом після того, як більше року пережив спад у формі як для клубу, так і для країни. 

Бразильці готуються до двох міжнародних товариських матчів проти європейських лідерів - Англії та Іспанії, запланованих на 23 і 26 березня відповідно.

Джерело: ESPN Brasil

Читайте також: Артем Мілевський повернувся до футболу (+ФОТО)

Зінченко: Багато клубів цікавляться українськими футболістами, але від слів до дій - довгий шлях

Експерт: У збірної України є проблеми в захисті

249
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS