Поділитись:

Сергій Палкін звинуватив топклуб АПЛ у неповазі до Шахтаря

Вівторок, 19 березня 2024, 17:33
653
0
0
Сергій Палкін звинуватив топклуб АПЛ у неповазі до Шахтаря

фото Getty Images

Виконавчий директор Шахтаря Сергій Палкін розповів про перемовини з Тоттенгемом щодо компенсації за трансфер Манора Соломона.

– З жовтня ми старанно вели переговори з Тоттенгемом. Але в підсумку він вчинив не так, як того вимагають принципи чесності та справедливості. У цій ситуації ми відчуваємо неповагу з боку Тоттенгема.

Власне, ми хотіли б звернутися до голови правління "шпор" Даніеля Леві з проханням діяти добросовісно і підтримувати спільні цінності європейської футбольної сім'ї, щоб знайти справедливий спосіб компенсувати нам витрати на цей трансфер.

Вони щось запропонували, але це навіть несерйозно. Це щось на кшталт арахісу, щоб показати, що вони готові щось дати, але це не можна порівняти з тим, що вони отримали.

Такий клуб, як Тоттенгем, не може так себе поводити. Це топовий, відомий у всьому світі клуб, і поводитися так, як вони, дуже дивно.

Ми вели з ними переговори протягом багатьох місяців, ми поважали їх і не просили, чесно кажучи, якусь величезну суму. Ми навіть не просили грошей. Ми сказали: "Гаразд, дайте нам комісійні на майбутнє".

Ви повинні поважати нашу роботу. Якщо ми всі говоримо, що ми одна футбольна сім'я, а після цього ви отримуєте гравця безкоштовно і не звертаєте уваги на нашу сторону, це несправедливо, - розповів Палкін.

Зазначимо, що після початку повномасштабного вторгнення Манор Соломон скористався Annex 7 та перейшов до Фулгема, а по закінчення контракту з Шахтарем влітку 2023 року підписав 5-річну угоду з Тоттенгемом.

Джерело: ESPN

Читайте також:

653
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS