Вівторок, 19 березня 2024, 08:22
631
0
0

Бос Барселони Хаві Ернандес може пропустити три матчі після другого вилучення в цьому сезоні в Ла Лізі.

Легенда Барси був вилучений у першому таймі перемоги своєї команди над Атлетіко з рахунком 3:0 за інакомислення. Спочатку Хаві показали жовту картку за його протести, але через кілька хвилин після цього арбітр Хосе Марія Санчес Мартінес вручив йому маршовий наказ після того, як він продовжував буянити на боковій лінії.

Теоретично, Хаві отримає лише двоматчеву дискваліфікацію за пряме вилучення. Однак, оскільки це вже другий випадок, коли колишній півзахисник отримав червону картку, він може отримати додаткову дискваліфікацію від ліги за рецидив, повідомляє. Якщо він пропустить три гри, то півзахисникові, який виграв чемпіонат світу, доведеться зайняти місце на трибунах під час матчу Барселони з мадридським Реалом, який відбудеться 21 квітня.

За три роки на посаді керманича Барселони Хаві отримав 24 жовті картки в Ла Лізі, з розрахунку одна жовта картка на кожні 5,5 матчів чемпіонату, згідно з Barca Noticias.

Легендарний півзахисник насолоджується останніми місяцями на посаді тренера Барселони і намагатиметься бути якомога частіше присутнім на полі, однак триматчева дискваліфікація означатиме, що він пропустить матчі проти Лас-Пальмаса, Кадіса і Реала.

Уболівальники спалили футболку Жоау Фелікса (+відео)