Уболівальники Трабзонспора жорстоко помстились Фенербахче за перемогу (+відео)

Понеділок, 18 березня 2024, 09:28
404
1
0

Хаотичні сцени сталися наприкінці драматичної перемоги на виїзді Фенербахче над суперником Трабзонспором у матчі турецької Суперліги з рахунком 3:2.

Два голи ексаса Манчестери Юнайтед Фреда вивели Фенербахче вперед. А станом на 78-му хвилину Трабзонспор відігрався і зрівняв рахунок.

Але за лічені секунди до кінця матчу Батшуайі забив переможний для гостей м'яч, який залишив їх на два очки позаду лідера Суперліги Галатасарая.

Це викликало бурхливе святкування серед гравців Фенербахче, які зібралися в центральному колі після свистка на перерву для радісного групового обіймання.

Однак щось пішло не за планом, коли фанат Трабзонспора вибіг на поле прямісінько туди, де стояли гравці гостей.

Уболівальника наздогнала охорона, але це лише розпалило і без того розлючений натовп господарів. Несподівано численні фанати вибігли на поле і накинулися на гравців Фенербахче.

Сутички спалахували по всьому полю, і одне відео зафіксувало момент, коли Батшуайі завдав "крученого удару ногою" одному з фанатів Трабзонспора, що набігав.

Наполі відібрав очки в лідера Серії А (+відео)