Челсі з Мудриком здолав Лестер та вийшов у півфінал Кубка Англії. Відомі оцінки українця

Неділя, 17 березня 2024, 16:49
445
0
0

Челсі здобув драматичну перемогу над Лестер Сіті з рахунком 4:2 та продовжує боротьбу за Кубок Англії. Це вже восьма перемога Челсі над Лестером в останніх дев'яти зустрічах Кубка Англії.

Матч розпочався з переваги господарів поля. Вже на 13 хвилині Марк Кукурелья відкрив рахунок після прострілу Ніколаса Джексона. Челсі також отримав право на пенальті, але Рахім Стерлінг не зміг його реалізувати. Наприкінці першого тайму Стерлінг виправився, асистувавши Колу Палмеру.

Другий тайм видався більш драматичним. Лестер Сіті двічі відігравався завдяки автоголу Акселя Дісасі та шикарному голу Стефі Мавідіді. Але на 51 хвилині Келлум Дойл отримав червону картку за фол останньої надії, що стало переломним моментом у матчі.

Челсі скористався своєю чисельньою перевагою. В компенсований час Карні Чуквуемека вивів господарів вперед, а на останній хвилині матчу Ноні Мадуеке встановив остаточний рахунок.

Зазначимо, що після цього матчу Челсі приєднався до вже відомих двох півфіналістів Кубка Англії – Конвентрі та Манчестер Сіті. Ще один визначиться сьогодні, 17 березня, коли свій матч зіграють Манчестер Юнайтед та Ліверпуль. Старт гри о 17:30 за київським часом.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та був замінений на 78 хвилині. Статистичні портали Sofascore та WhoScored оцінили виступ українця в 7.0 та 6.9 бали відповідно.