Ковентрі сенсаційно переміг Вулвергемптон та вийшов у півфінал Кубка Англії

Субота, 16 березня 2024, 16:27
430
0
0

У матчі 1/4 фіналу Кубка Англії відбулася сенсація! Ковентрі Сіті, команда з Чемпіоншипу, здобула перемогу над Вулвергемптоном, який виступає в АПЛ, з рахунком 3:2. Таким чином, Ковентрі отримав путівку на півфінал, який відбудеться на легендарному стадіоні Вемблі!

Матч розпочався із взаємних атак, але забити швидкий гол не вдалося жодній з команд. На 53-й хвилині після тривалої перевірки VAR суддя зарахував гол у ворота Вулвергемптона. Елліс Сімс після подачі штрафного удару добив м'яч у ворота. Команди обмінялися голами ще двічі. Спочатку Аїт-Нурі скоротив відставання (83'), а потім і зовсім вивів Вулвергемптон вперед завдяки голу Буено (88').

Здавалося, що перемога буде за Вулвергемптоном, але на останніх хвилинах матчу відбулося диво. Спочатку Сімс знову зрівняв рахунок (90+8'), а на 90+10-й хвилині героєм матчу став Хаджі Райт, який забив переможний м'яч. Таким чином, Ковентрі вперше з 1987 року вийшов у півфінал Кубка Англії.