Салах увійшов в історію Ліверпуля після перемоги в Лізі Європи

П'ятниця, 15 березня 2024, 11:55
510
2
0

"Єгипетський король" Ліверпуля Мохаммед Салах ще більше вписав своє ім'я до легенд Енфілду. Його гол у ворота празької Спарти в Лізі Європи не лише забезпечив Ліверпулю розгромну перемогу (6:1), але й став історичним досягненням для команди.

Всього за десять хвилин до кінця другого тайму Салах забив третій гол Ліверпуля, фактично поставивши крапку в матчі. Що ще важливіше, це був його 20-й гол у сезоні в усіх турнірах, що зробило його першим гравцем Ліверпуля, якому вдалося досягти цього досягнення протягом семи сезонів поспіль.

Вплив Салаха не обмежився забитим м'ячем, адже він також віддав дві гольові передачі за перші півгодини матчу. Його креативність знайшла Боббі Кларка та Коді Гакпо, завдяки чому Ліверпуль повів у рахунку 4:0 протягом перших 15 хвилин.

Відомі всі учасники 1/4 фіналу Ліги Європи: Ліверпуль, Мілан, команда Трубіна та інші

Всі учасники 1/4 фіналу Ліги конференцій: Фіорентина, Астон Вілла, Лілль та інші