Поділитись:

Чорноморець прокоментував ситуацію із тренером-зрадником

Четвер, 14 березня 2024, 16:11
347
0
0
Чорноморець прокоментував ситуацію із тренером-зрадником

фото із соцмереж

Нещодавно стало відомо, що тренер Чорноморця із фізпідготовки Ігор Касьяненко, який разом із клубом відправився на збори до Туреччини, не повернувся в Україну.

Клуб спершу відмовлявся коментувати цю ситуацію, але все-таки опублікував заяву.

 

«Один із представників Чорноморця, що весь час провів з клубом на зборах, брав повноцінну участь в підготовчому процесі, не зʼявився в аеропорту міста Анталья, коли команда відлітала в аеропорт міста Кишинів. Мова йде про тренера з фізпідготовки Ігоря Касьяненка. Квиток на нього був придбаний, але в літаку на момент відправлення його не виявилося».

Також додали, що Міністерство молоді та спорту України про цей випадок проінформовано. До відома відповідальній структурі доведені всі подробиці. Керівництво клубу засуджує такий вчинок свого вже колишнього представника. Але вплинути на таке рішення можливості немає, хоча спроба адекватного діалогу з боку клубу була – у відповідь зіткнулися з непорядністю людини.

Проте клуб може вплинути на подальшу кар'єру втікача. Керівництво Чорноморець ініціювало процес анулювання Касьяненку тренерської ліцензії. Той, хто обманув клуб, свого безпосереднього керівника, головного тренера команди, не має права залишатися у футболі. Ті, хто взяв Касьяненка на роботу, мають знати про його хист до зради.

Читайте також: Аталанта - Спортінг: прогноз Конкурента на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи, 14 березня 2024

Сидорчук прокоментував свою відсутність в основі Вестерло

347
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS