Четвер, 14 березня 2024, 15:37
785
0
0

13 березня пройшов перенесений матч 17-го туру АПЛ між командами Борнмут та Лутон. Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь "вишень".

Після першого тайму господарі програвали 0:3, але зуміли не лише відігратися, а й перемогти, оформивши мегакамбек. Український захисник Борнмута Ілля Забарний вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок. На 62-й українець відзначився голом.

Забарний став наймолодшим автором голу в АПЛ з України, Ілля забив у віці 21 року, 6 місяців та 10 днів. До цього попередній рекорд належав Михайлу Мудрику, який забив свій перший гол в чемпіонаті Англії у 22 роки, 8 місяців та 27 днів.

Ілля – восьмий українець, який забив в АПЛ.