Атлетіко у серії пенальті переміг Інтер і зіграє у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Четвер, 14 березня 2024, 00:47
316
1
0

У середу, 13 березня, мадридський Атлетіко і міланський Інтер зіграли матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Гра відбувалася на стадіоні Ванда Метрополітано у Мадриді.

Нагадаємо, що у першому матчі Інтер вдома домінував на полі, але здобув лише мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Автором єдиного голу тоді став Арнаутович.

Команди провели доволі рівну гру-відповідь і кожна з них заслуговувала на вихід у наступний раунд.

В середині першого тайму Дімарко вивів Інтер уперед на 33-й хвилині, але вже через дві хвилини "маленький принц" Антуан Грізманн забив свій гол у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів і зрівняв рахунок у матчі.

"Матрацникам" потрібно було забивати, щоб не вилетіти з ЛЧ. І на 87-й хвилині Депай вивів Атлетіко вперед. За сумою двох матчів - рівновага 2:2 і гра перейшла до екстра-таймів, хоча на 90+3 хвилині Атлетіко міг забивати й отримати путівку в наступне коло турніру.

Серія пенальті була гостроцікавою. Глядачі побачили і класні голи, і сейви воротарів, і епічний промах лідера Інтера Лаутаро Мартінеса, який подарував путівку в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридському Атлетіко.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч 0:1 на користь Інтера

Атлетіко — Інтер 2:1 (3:2 — в серії пенальті)  (перший матч — 0:1)
Голи: Грізманн, 35 Депай, 87 -  Дімарко, 33

Атлетіко: Облак — Моліна (Барріос, 78), Савич, Вітсель, Ермосо, Ліно (Рікельме, 70) — Льоренте (Аспілікуета, 99), Коке, Де Пауль (Корреа, 71) — Мората (Депай, 79), Грізманн (Ньїгес, 106)

Інтер: Зоммер — Павар, де Врей, Бастоні (Ачербі, 72) — Думфріс (Дарміан, 71), Барелла (Фраттезі, 84), Чалханоглу, Мхітарян (Классен, 111), Дімарко (Біссек, 85) — Мартінес, Тюрам (Санчес, 102)

Попередження: Ермосо, Коке — Чалханоглу, Ачербі, Біссек