Поділитись:

Президента Барселони Жоана Лапорту звинуватили в доносі на конкурента - Лапорта подає до суду

Понеділок, 02 жовтня 2023, 17:43
136
0
0
Президента Барселони Жоана Лапорту звинуватили в доносі на конкурента - Лапорта подає до суду

Колишній шеф поліції Хосе Мануель Вільярехо звинуватив нинішнього президента Барселони Жоана Лапорту в тому, що він надав поліції інформацію, яка призвела б до ув'язнення суперника президента Сандро Роселя на майже два роки.

 

Вільярехо, який вільно висловлювався про низку скандалів, деякі з яких були замовними, а деякі - ні, стверджує, що саме Лапорта надав владі інформацію про відмивання Роселем грошей. Спочатку Роселл був одним із членів правління Лапорти під час його першого терміну (2003-2008 рр.), але потім вони посварилися, що призвело до перемоги Роселла над Лапортою на виборах 2010 року.

Однак до того, як Розелл зміг закінчити свій мандат, він був змушений піти у відставку після того, як вибухнув скандал з відмиванням грошей. MD взяв інформацію з інтерв'ю з Вільярехо на RAC1, де він також стверджує, що хтось із близьких до Лапорти фільтрував інформацію для преси. Розелл зрештою проведе майже два роки у в'язниці, перш ніж буде виправданий за всіма звинуваченнями.

Sport повідомляє, що Лапорта охарактеризував ці твердження як "абсолютно неправдиві" і подасть на Вільярехо до суду, ймовірно, за наклеп.

Розкол між Лапортою та Розелем розколював Барселону в політичному плані протягом більшої частини останніх двох десятиліть, причому ієрархія в клубі та вболівальники, як правило, ставали на бік одного з них.

136
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS