Поділитись:

Гравця Ман Юнайтед п'ять годин допитувала поліція

П'ятниця, 29 вересня 2023, 11:25
260
0
0
Гравця Ман Юнайтед п'ять годин допитувала поліція

Фото: GettyImages

Як повідомляється, вінгер Манчестер Юнайтед Антоні впродовж п'яти годин допитувався поліцією після повернення до Англії у зв'язку зі звинуваченнями в насильстві.

Бразильський легіонер звинувачується своєю колишньою дівчиною Габріелою Каваллін у тому, що він піддав її серії фізичних нападів і психологічних знущань.

Антоні заперечує всі звинувачення і добровільно здався поліції Південної Америки і Великобританії. Він повернувся до Манчестера в понеділок, прилетівши з Сан-Паулу.

Антоні зв'язався з поліцією Великого Манчестера, а газета The Sun повідомила, що він покинув свій будинок в Хейл Барнс близько 16:00 в четвер по обіді.

Його нинішня партнерка, Розілен Сілва, була разом з ним. 23-річну дівчину бачили, коли вона виходила з поліцейської дільниці о 21:30. 

Каваллін звинуватила Антоні в тому, що він неодноразово нападав на неї протягом їхніх стосунків - перші напади сталися в червні 2022 року, коли вона була вагітною.

Вона стверджує, що у неї залишилася рана на голові і порізаний палець, а також опублікувала скріншоти образ, які Антоні адресував їй у WhatsApp. Дві інші жінки виступили зі схожими звинуваченнями проти Антоні.

На час розгляду справи Манчестер Юнайтед надав йому безстрокову відпустку, при цьому клуб Прем'єр-ліги дав йому час для вирішення питань поза полем.

Читайте також: Вінгер Манчестер Юнайтед Антоні повертається до Англії і зустрінеться з поліцією

260
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS