Молодий Ламін Ямал вирвав драматичну нічию Барселони з Гранадою (+ВІДЕО)

Понеділок, 12 лютого 2024, 08:23
540
0
0

Барселона завершує тур на 10 очок відстаючи від лідера Ла Ліги мадридського Реала після захоплюючої нічиєї 3:3 у домашньому матчі з Гранадою.

Шанси "блауграни" на чемпіонський титул наприкінці сезону виглядають більш далекими, ніж будь-коли. Гранада, яка посідає 19-те місце, здобула ключову нічию в Каталонії.

Господарі розпочали матч позитивно, коли молода зірка Ламін Ямал вивів команду Хаві Ернандеса вперед. Однак брак гостроти знову почав переслідувати господарів. Рікард Санчес замкнув подачу Факундо Пеллістрі і зрівняв рахунок ще до перерви.

Після поновлення гри з'явилися моменти з обох боків. А три голи протягом п'яти хвилин спричинили хаос у грі. Пеллістрі забив свій перший гол у Ла Лізі, після того, як минулого місяця перейшов на правах оренди з Манчестер Юнайтед. Роберт Левандовский зрівняв рахунок у матчі - 2:2.

З цього моменту Барселона, здавалося, взяла гру під свій контроль, але потужний удар Ігнасі Мікеля головою миттєво вивів Гранаду вперед.

Зрештою, мав статися останній вирішальний момент. Ламін Ямал забив свій другий гол за вечір, врятувавши Барселону від прикрої поразки на власному полі.

Хаві намагався згуртувати свою команду, але Гранада продовжила свою безпрограшну серію над Барселоною до п'яти матчів, починаючи з 2021 року.

Барселона — Гранада 3:3
Голи: Ямал, 14, 80, Левандовський, 63 — Рікард Санчес, 43, Пеллістрі, 60, Мікель, 66.

Барселона: тер Штеген — Кунде, Кубарсі, Іньїго Мартінес, Канселу (Рафінья, 75) — де Йонг, Крістенсен (Фермін Лопес, 67), Гюндоган — Ямал, Левандовський, Педрі (Гую, 89).

Гранада: Баталья — Рікард Санчес, Рубіо, Мікель, Мауасса — Онгла — Пеллістрі (Юзвяк, 84), Гумбау (Торренте, 90+4), Серхіо Руїс, Мелендо (Кальєхон, 75) — Узуні (Аресо, 84).

Попередження: Фермін Лопес, 78 — Серхіо Руїс, 33, Мікель, 78.

Джуд Беллінгем зазнав пошкодження у матчі з Жироною. Відомо скільки часу пропустить англієць