Поділитись:

У Кривбасі вперше прокоментували втечу двох працівників клубу

П'ятниця, 09 лютого 2024, 21:15
336
2
0
У Кривбасі вперше прокоментували втечу двох працівників клубу

Артем Гагарін, віце-президент Кривбасу, вперше дав коментар щодо скандальної події восени, коли двоє працівників клубу намагалися втекти за кордон.

Ці дві... Мабуть, дуже складно, що інколи не можна вийти в комунікацію з людьми, в офіційну, з простими речами. Наприклад, сказати: "Люди, може воно і добре, що дві такі падлюки виїхали з країни?". Вони нам не помічники, вони не українці. Є таке російське слово "приспособленцы". Я тоді намагався зв'язатися, вони виключили все, заблокували всіх майже, особистого спілкування майже не було. Та і не дуже хотілося.

 

Коли ти зрозумів, що людину вже не повернеш звідти, то і не дуже хотілося витрачати час на цю... Дивіться, все стане на свої місця. Якби це були топспеціалісти, які пахали як коні, я б сказав: «Вони там щось собі знайдуть». Вони там нічого собі не знайдуть, це точно, бо я знаю, які вони працівники. Вони десь трошки ледащі, за них треба було допрацьовувати.

 

До цього мене набирав один з них і каже: "Сергійовичу, а можна я... У мене там сестра, можна я там із нею залишуся на кілька днів, тому що в нас же до 15-го дозвіл, а потім прийду?". Я кажу – ні. Ми виїхали всі, ми повинні і повернутися всі. Так не може бути. Але цей дзвіночок я почув, набрав адміністратора і кажу: "Давід, збирай всі паспорта". Давід зібрав у всіх паспорти, всіх, вони були у нього в рюкзаку, лежали.

 

Почалася гра, вони вийшли працювати, Роман SMM-ник працював на своїй точці за воротами, фотограф – на іншій точці. Давід, коли почалася гра, зайшов в роздягальню, залишив рюкзак і пішов працювати. Потім він каже: "Я йду, камера лежить на полу". Просто стадіон, а на полу камера. Що за фігня? І він починає склеювати, швидко в роздягальню, сумка розкрита, нема паспортів.
 

Читайте також:

Донбас Арена знята з ракурсу FPV дрона (+ВІДЕО)

Ще один українець перейшов в чемпіонат Казахстану

Роман Зозуля: Оголошувати про себе як про агента – ще рано

 

336
2
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS