Евертон виривав нічию на останніх хвилинах матчу проти Тоттенгема

Субота, 03 лютого 2024, 16:37
336
0
0

Це був захоплюючий і драматичний матч на стадіоні Гудісон Парк, де Евертон зумів врятувати нічию з Тотенгемом з рахунком 2:2. Гості повели в рахунку на четвертій хвилині, коли Рішарлісон використав гарний пас від Удогі і пробив під саму поперечину. Евертон відновив паритет на 30-й хвилині, коли Джек Гаррісон головою замкнув кутовий від Макніла. Тоттенгем знову вийшов вперед на 41-й хвилині - Рішарлісон забив свій другий гол у матчі, завдавши чудового удару у верхній кут воріт. Евертон не здавався і вирвав нічию на 90+5-й хвилині, коли Джарред Брантвейт забив після розіграшу кутового. Гол був перевірений на офсайд за допомогою VAR, але був зарахований. Тоттенгем не зміг відповісти і втратив два очки в боротьбі за топ-4.

Ця нічия дозволила Евертону піднятися на 17-те місце в турнірній таблиці з 19 очками, а Тоттенгем залишився на четвертому місці з 44 пунктами.

"Евертон" – "Тоттенгем" 2:2

Голи: Гаррісон (30), Брентуейт (90+4) — Рішарлісон (4, 41)

Евертон" Пікфорд — Ґодфрі (Коулман 75), Тарковскі, Брентуейт, Миколенко — Янґ (Шерміті, 80), Ґейє, Ґарнер, Макніл (Доббін, 85) — Гаррісон — Калверт-Льюїн (Бету, 85)

Тоттенгем: Вікаріо — Порро, Ромеро, ван де Вен, Удоджи — Гойб'єрг (Дреґушин, 89), Бентанкур (Сарр, 64) — Джонсон (Кулусевскі, 64), Маддісон (Хіль, 86), Вернер (Скіпп, 86) — Рішарлісон

Попередження: Ґодфрі (60), Ґарнер (90+1), Доббін (90+8)